Kurs online „Zakończenie stażu na stopień nauczyciela dyplomowanego wg starych zasad”

Brak w magazynie

Sprzedaż zakończona

Kurs online odbędzie się 23 kwietnia  2024  r. Jest przeznaczony dla nauczycieli wszystkich szczebli edukacji.  Kompleksowo omówione zostaną procedury zakończenia stażu w placówce, sposób przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej i przebieg rozmowy wg dotychczasowych przepisów.

Tematyka szkolenia

1. Podstawy prawne odbywania stażu i przygotowania dokumentacji dołączanej do wniosku o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego oraz rozmowy kwalifikacyjnej,
  2. Omówienie powinności i wymagań na stopień nauczyciela dyplomowanego i właściwego przypisania do nich działań,
  3. Wskazówki dotyczące pisania sprawozdania oraz opisu i analizy,
  4. Ważne terminy,
  5. Dokumentacja dołączana do wniosku o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego,
  6. Przebieg rozmowy,
  7. Jak przygotować prezentację jednego z wymagań?
  8. Które wymagania wybrać do opisu i analizy a które do zaprezentowania przed komisją?
  9. Najczęściej zadawane problemy do rozwiązania,
  10. Znajomość których rozporządzeń może się przydać podczas rozmowy,
  11. Najczęściej popełniane błędy przez nauczycieli i dyrektorów.
  12. Odpowiem  na zadawane pytania

Kurs odbędzie  się na platformie clickmeeting. Osoby, które zakupią kurs otrzymają zaproszenie z linkiem dostępu do transmisji. Nie  ma potrzeby pobierania żadnych aplikacji.. Nagranie kursu będzie dostępne w tym miejscu do końca roku 2024. Można je oglądać wielokrotnie.

Uczestnicy kursu otrzymują zaświadczenie do pobrania jako załącznik do informacji o realizacji zamówienia.  Chętni otrzymują faktury (dane do faktury należy podać w formularzu zakupu szkolenia). Faktury wystawiane są następnego dnia po szkoleniu.

Brak w magazynie

Sprzedaż zakończona