Kurs online „Ocena pracy nauczyciela”

Brak w magazynie

Sprzedaż zakończona

Kurs odbędzie się 27 lutego o godz. 18.00. Przeznaczony jest dla nauczycieli wszystkich szczebli edukacji oraz dyrektorów.

Tematyka:

1. Procedury dokonywania oceny pracy
  2. Sytuacje w których dyrektor musi dokonać oceny pracy nauczyciela
  3. Ocena pracy a awans zawodowy nauczyciela
  4. Terminy związane z procedurą oceny
  5. Jak rozumieć kryteria oceny (jakie działania powinien nauczyciel podejmować, aby je spełnić)
  6. Skąd czerpać informacje na temat pracy nauczyciela
  7. Odwołanie od oceny pracy
    Kurs odbędzie  się na platformie clickmeeting. Osoby, które zakupią kurs otrzymają zaproszenie z linkiem dostępu do transmisji. Nie  ma potrzeby pobierania żadnych aplikacji.. Nagranie kursu będzie dostępne w tym miejscu przez rok.  Można je oglądać wielokrotnie.Uczestnicy kursu otrzymują zaświadczenie w formie   załącznika do informacji o realizacji zamówienia.  Chętni otrzymują faktury (dane do faktury należy podać w formularzu zakupu szkolenia). Faktury wystawiane są następnego dnia po szkoleniu.
(1 opinia klienta)

Brak w magazynie

Sprzedaż zakończona

1 review for Kurs online "Ocena pracy nauczyciela"